zmień język:
polski
Notowania od TradingView

Prognozy dla srebra

Czerwiec 15, 2018

W najbliższym czasie godnym obserwacji instrumentem okazać może  się srebro. Wszystko za sprawą spodziewanego mocniejszego  ruchu wzrostowego.

Za przesłankami wzrostu dla surowca  przemawia kilka argumentów, przede wszystkim – sezonowość. Od ostatnich siedemnastu lat obserwujemy wzrost stopy zwrotu w miesiącach sierpniu oraz wrześniu. Kolejnym argumentem przemawiającym za słuszność spodziewanego umocnienia jest pozycjonowanie się zarządzającym na ruchu kontraktów terminowych inwestorów, którzy coraz częściej decydują się na pozycje długie. Ostatnim powodem jest fizyczny deficyt srebra na rynku.

Z powyższych  właśnie powodów w nadchodzącym czasie srebro powinno wykazywać tendencję zwyżkową.

Również analiza techniczna wskazuje spore prawdopodobieństwo obserwacji impulsu wzrostowego. Na obserwowanym w tym tygodniu interwale notowanie srebra znalazły się tuż ponad długoterminowym wsparciem, które było już przetestowane kilkukrotnie w ostatnim czasie. Za każdym razem odbicie było słabe, jednak istnieje prawdopodobieństwo wybicia się surowca jeżeli kupujący pokonają linię trendu spadkowego.

Notowania srebra (interwał tygodniowy):

* Źródło Admiral Markets 

BitBay

BitBay - jedna z największych europejskich giełd kryptowalut została utworzona w 2014 roku. BitBay umożliwia handel 9 kryptowalutami w tym między innymi bitcoinem oraz ethereum.

Inwestuj w kryptowaluty
Ranking brokerów
IQ OptionIQ Optionotwórz konto
Admiral MarketsAdmiral Marketsotwórz konto
DukascopyDukascopyotwórz konto
BD SwissBD Swissotwórz konto
EtoroEtorootwórz konto
IQ Option

IQ Option to broker, który w tej chwili ma najwiecej do zaoferowania dla swoich inwestorów na rynku opcji binarnych, Forex oraz CFD. Darmowe konto demo, najnowocześniejszą platformę inwestycyjną, a także jeden z najniższych depozytów na rynku – 10$, to tylko niektóre z ogromnych zalet IQ Option.

otwórz darmowe konto
Admiral Markets

Admiral Markets to jeden z najlepszych brokerów na rynku. Do dyspozycji oddaje nam 5 różnych platform handlowych, 3 rodzaje rachunków inwestycyjnych, wąskie spready i niskie prowizje. Każdy inwestor otrzymuje łącznie ponad 120 instrumentach finansowych. Bezpieczeństwo depozytów gwarantuje licencja FCA oraz nieskazitelna opinia pośród inwestorów na całym świecie.

otwórz darmowe konto
Dukascopy

Dukascopy to jeden z najpopularniejszych brokerów ECN online na świecie. Broker ten świadczy swoje usługi dla klientów prywatnych jak i instytucjonalnych, Dukascopy jest regulowany przez wiele instytucji na całym świecie. Na tle konkurencji broker ten wyróżnia się swoją uczciowścią oraz tworzeniem korzystnych warunków dla swoich inwestorów przez najwyższy poziom wsparcia.

otwórz darmowe konto
Notowania rynkowe od TradingView