zmień język:
polski
Notowania od TradingView

Co przyniesie przyszły tydzień?

Czerwiec 15, 2018

W poniedziałek w nocy o 1:50, na uwagę zasługuje japoński bilans handlowy.

We wtorkową noc zostanie opublikowany protokół z posiedzenia Banku Japonii.

Natomiast we wtorkowe popołudnie (o godzinie 14:30) czeka nas publikacja danych makroekonomicznych ze Stanów Zjednoczonych – zezwolenia na budowę.

Publikacje dla USA kontynuowane będą w środę. O godzinie 16:00 opublikowana zostanie sprzedaż istniejących nieruchomości, natomiast pół godziny później zapasy ropy naftowej. Środowe publikację to jedyne w kolejnym tygodniu które mogą wpłynąc na zmienność Dolara Amerykańskiego.

Czwartek będzie zdecydowanie najważniejszym dniem tygodnia. W nocy o 00:45 poznamy publikację PKB dla Nowej Zelandii. Niemalże trzy godziny później poznamy australijski biuletyn RBA. Rankiem o 9:30 Szwajcarski Bank Narodowy podejmie decyzję w sprawie stóp procentowych, jednocześnie poznamy ocenę polityki monetarnej, a tuż po publikacjach nastąpi konferencja prasowa SBN (Szwajcarki Bank Narodowy). Kolejno punktualnie o 13:00 poznamy decyzję w sprawie stóp procentowych Wielkiej Brytanii. Czwartkowe  publikacje zakończy publikacja o godzinie 16:00, gdzie zostanie opublikowany europejski optymizm konsumentów .

Tydzień 18 – 22. 06  zamkną trzy publikacje: japońska inflacja, PMI dla przemysłu Niemiec oraz kanadyjska inflacja.

                                   * Źródło Admiral Markets

 

Przyszły tydzień przyniesie kilka istotnych informacji, jednak w przeciwieństwie do tygodnia obecnego nie będzie to eksplozja publikacji makroekonomicznych.

BitBay

BitBay - jedna z największych europejskich giełd kryptowalut została utworzona w 2014 roku. BitBay umożliwia handel 9 kryptowalutami w tym między innymi bitcoinem oraz ethereum.

Inwestuj w kryptowaluty
Ranking brokerów
IQ OptionIQ Optionotwórz konto
Admiral MarketsAdmiral Marketsotwórz konto
DukascopyDukascopyotwórz konto
BD SwissBD Swissotwórz konto
EtoroEtorootwórz konto
IQ Option

IQ Option to broker, który w tej chwili ma najwiecej do zaoferowania dla swoich inwestorów na rynku opcji binarnych, Forex oraz CFD. Darmowe konto demo, najnowocześniejszą platformę inwestycyjną, a także jeden z najniższych depozytów na rynku – 10$, to tylko niektóre z ogromnych zalet IQ Option.

otwórz darmowe konto
Admiral Markets

Admiral Markets to jeden z najlepszych brokerów na rynku. Do dyspozycji oddaje nam 5 różnych platform handlowych, 3 rodzaje rachunków inwestycyjnych, wąskie spready i niskie prowizje. Każdy inwestor otrzymuje łącznie ponad 120 instrumentach finansowych. Bezpieczeństwo depozytów gwarantuje licencja FCA oraz nieskazitelna opinia pośród inwestorów na całym świecie.

otwórz darmowe konto
Dukascopy

Dukascopy to jeden z najpopularniejszych brokerów ECN online na świecie. Broker ten świadczy swoje usługi dla klientów prywatnych jak i instytucjonalnych, Dukascopy jest regulowany przez wiele instytucji na całym świecie. Na tle konkurencji broker ten wyróżnia się swoją uczciowścią oraz tworzeniem korzystnych warunków dla swoich inwestorów przez najwyższy poziom wsparcia.

otwórz darmowe konto
Notowania rynkowe od TradingView