zmień język:
polski
Notowania od TradingView

Popołudniowy przegląd rynkowy

Czerwiec 13, 2018

Po spokojnym poniedziałku i wtorku środa rozpoczyna bardziej obiecujący czas dla traderów.

Co Za nami?

10:30 Wielka Brytania Wskaźnik CPI (Wskaźnik dóbr konsumenckich)

Inflacja na wyspach utrzymywała się w maju na poziomie rocznego minimum, dodatkowo zmniejszając szansę na podwyżkę stóp przez Bank Anglii w nadchodzących miesiącach.

14:30 USA Wskaźnik PPI (Wskaźnik cen dóbr produkcyjnych)

Wskaźnik cen producentów PPI wzrósł w ujęciu m/m o 0,5% wobec 0,1% w maju – poinformowało Bureau of Labour Statistic (BLS). Analitycy spodziewali się odczytu na poziomie 0,3%.

 

Co przed nami?

16:30  USA Zapasy Ropy naftowej

W dniu wczorajszym obserwowaliśmy wzrosty ceny ropy naftowej, amerykański punkt odniesienia odnotował poziom ponad tygodniowego maksimum. Już dziś o 16: 30 będziemy mieli możliwość zweryfikować silę popytu USA na ropę, ponieważ o 16:30 cotygodniowa publikacja stanów zapasów ropy w USA

20:00 USA Decyzja w sprawie stóp procentowych

W środowy wieczór nastąpi publikacja decyzji FED w sprawie stóp parocentowych (USA)

Ankieta przeprowadzona wśród ekonomistów przez agencję Bloomberg wskazuje iż podwyżka stóp procentowych podczas dzisiejszego spotkania jest pewna. Nie będzie to jednak strome tempo wzrostu. Prognozy wskazują również na jeszcze dwie podwyżki w roku 2018.

Briana Horrigana z Loomis Sales & Co prognozuje wzrost PKB w drugim kwartale, który może osiągnąć nawet 4%. Poddaje on jednak wątpliwości czy wzrost taki skłoni FED do zacieśnienia polityki monetarnej.

Spór handlowy, powolny wzrost inflacji oraz mocny dolar to dla Rezerwy Federalnej swoisty ogranicznik działań.

BitBay

BitBay - jedna z największych europejskich giełd kryptowalut została utworzona w 2014 roku. BitBay umożliwia handel 9 kryptowalutami w tym między innymi bitcoinem oraz ethereum.

Inwestuj w kryptowaluty
Ranking brokerów
IQ OptionIQ Optionotwórz konto
Admiral MarketsAdmiral Marketsotwórz konto
DukascopyDukascopyotwórz konto
BD SwissBD Swissotwórz konto
EtoroEtorootwórz konto
IQ Option

IQ Option to broker, który w tej chwili ma najwiecej do zaoferowania dla swoich inwestorów na rynku opcji binarnych, Forex oraz CFD. Darmowe konto demo, najnowocześniejszą platformę inwestycyjną, a także jeden z najniższych depozytów na rynku – 10$, to tylko niektóre z ogromnych zalet IQ Option.

otwórz darmowe konto
Admiral Markets

Admiral Markets to jeden z najlepszych brokerów na rynku. Do dyspozycji oddaje nam 5 różnych platform handlowych, 3 rodzaje rachunków inwestycyjnych, wąskie spready i niskie prowizje. Każdy inwestor otrzymuje łącznie ponad 120 instrumentach finansowych. Bezpieczeństwo depozytów gwarantuje licencja FCA oraz nieskazitelna opinia pośród inwestorów na całym świecie.

otwórz darmowe konto
Dukascopy

Dukascopy to jeden z najpopularniejszych brokerów ECN online na świecie. Broker ten świadczy swoje usługi dla klientów prywatnych jak i instytucjonalnych, Dukascopy jest regulowany przez wiele instytucji na całym świecie. Na tle konkurencji broker ten wyróżnia się swoją uczciowścią oraz tworzeniem korzystnych warunków dla swoich inwestorów przez najwyższy poziom wsparcia.

otwórz darmowe konto
Notowania rynkowe od TradingView