zmień język:
polski
Notowania od TradingView

Zarabiaj na bitcoinie z eXbino, bez otwierania nawet jednej pozycji!

Sierpień 22, 2017

75% zysku na rachunku oszczędnościowym w 4 miesiące, a niemal 700% w ciągu roku? Jeśli zainteresowało Cię to, przeczytaj artykuł do końca.

Od czasu powstania, Bitcoin cieszy się coraz większym zainteresowaniem inwestorów, zarówno prywatnych, jak i instytucjonalnych. Chociaż początkowo spotykał się ze sceptycyzmem ze strony inwestujących w tradycyjne aktywa, nieprzerwany wzrost jego popularności, rozwój i nieustające umocnienie jego notowań zmusiły ich do zmiany poglądów. W ubiegłym roku Bitcoin był najbardziej zyskownym aktywem na świecie, wyprzedzając pod względem wzrostu wszystkie tradycyjne waluty, towary i akcje.

Nasi analitycy obserwowali uważnie rozwój tej waluty, a platforma eXbino zaproponowała grupie inwestorów udział w pilotażowym programie inwestycji w Bitcoina. O tym, jak wypadł program, najlepiej powiedzą liczby. W chwili, gdy został uruchomiony, kurs bitcoina BTC wynosił 570USD. Cztery miesiące później, 1 stycznia 2017 roku przekroczył 1000USD, dając inwestorom zysk na poziomie około 75%, bez podejmowania jakichkolwiek innych działań inwestycyjnych i ryzyka, bez otwierania nawet jednej opcji. W chwili obecnej sięgnął okolic 4000$, dając posiadaczom bitcoina 700% zysku w ciągu roku.

Jak to możliwe? Co spowodowało popularność bitcoina?

Popularność bitcoina i jego nieustannie rosnący kurs mają wiele powodów. Chociaż początkowo był on uznawany za niegodną zaufania nowinkę technologiczną, sytuacja zmieniła się na przestrzeni ostatnich lat. Każde nowoczesne rozwiązanie spotyka się początkowo z nieufnością, wystarczy przytoczyć historię kart płatniczych, którymi dziś posługujemy się na co dzień.

Dlaczego bitcoin jest tak wyjątkowy? W odróżnieniu od tradycyjnych walut, jest on całkowicie zdecentralizowany. Oznacza to, że o jego wartości decydują tylko i wyłącznie prawa popytu i podaży, nie podlega on żadnej regulacji ze strony banków czy innych instytucji. Kolejnym atutem bitcoina jest łatwość użycia. Ponadto transakcje zawierane przy użyciu bitcoina są niemal natychmiastowe, cechują się ponadto bardzo niskimi kosztami obsługi.

O wartości i trwałości bitcoina dobitnie świadczy również wzrost kapitalizacji rynku, który tylko w ciągu ostatniego roku zwiększył się o ponad 60 miliardów dolarów.

Czy to już koniec wzrostów?

W zeszłym roku analitycy eXbino opublikowali prognozę, mówiącą o osiągnięciu przez bitcoin poziomu 2000$. Spotkała się ona z chłodnym przyjęciem, tymczasem w chwili obecnej kurs bitcoina osiągnął okolice 4000$. Czy oznacza to koniec jego wzrostu? Technologia bitcoina przewiduje dokładnie ilość bitcoinów, które kiedykolwiek znajdą się w obiegu – 21 000 000. Najprościej ujmując, chętnych wciąż przybywa, a liczba dostępnych bitcoinów jest ograniczona. Aktualnie w obiegu znajduje się około 16 500 000. Jesteśmy więc w punkcie, gdy 75% waluty znajduje się już w rękach ludzi. Trudność zdobycia nowych jednostek rośnie wraz ze zbliżanem się do limitu 21 milionów. Chętnych na zakup bitcoinów przybywa z każdym dniem, gdyż są one nie tylko doskonałym, wygodnym środkiem płatniczym, ale również najlepszą aktualnie lokatą kapitału. Według analityków eXbino oraz wielu światowych banków, kurs BTC ma osiągnąć 10 000$ w ciągu następnych 12 miesięcy. Długoterminowa (około 10 lat) prognoza mówi natomiast o wartości 100 000$ w momencie wydobycia ostatneigo bitcoina, gdy podaż nie będzie już wzrastać.

Jak zainwestować w bitcoin z eXbino?

Nasza platforma umożliwia bardzo prosty sposób na wykorzystanie wyjątkowej okazji, jaką jest bitcoin. Wystarczy, że utworzysz na naszej platformie konto inwestycyjne, którego walutą będzie BTC. Swoją inwestycję możesz wpłacić w dowolnej walucie, a następnie skontaktować się z naszym działem obsługi. Twoje środki zostaną przewalutowane na bitcoiny według aktualnego kursu.

Ranking brokerów
IQ OptionIQ Optionotwórz konto
Admiral MarketsAdmiral Marketsotwórz konto
DukascopyDukascopyotwórz konto
BD SwissBD Swissotwórz konto
EtoroEtorootwórz konto
IQ Option

IQ Option to broker, który w tej chwili ma najwiecej do zaoferowania dla swoich inwestorów na rynku opcji binarnych, Forex oraz CFD. Darmowe konto demo, najnowocześniejszą platformę inwestycyjną, a także jeden z najniższych depozytów na rynku – 10$, to tylko niektóre z ogromnych zalet IQ Option.

otwórz darmowe konto
Admiral Markets

Admiral Markets to jeden z najlepszych brokerów na rynku. Do dyspozycji oddaje nam 5 różnych platform handlowych, 3 rodzaje rachunków inwestycyjnych, wąskie spready i niskie prowizje. Każdy inwestor otrzymuje łącznie ponad 120 instrumentach finansowych. Bezpieczeństwo depozytów gwarantuje licencja FCA oraz nieskazitelna opinia pośród inwestorów na całym świecie.

otwórz darmowe konto
Dukascopy

Dukascopy to jeden z najpopularniejszych brokerów ECN online na świecie. Broker ten świadczy swoje usługi dla klientów prywatnych jak i instytucjonalnych, Dukascopy jest regulowany przez wiele instytucji na całym świecie. Na tle konkurencji broker ten wyróżnia się swoją uczciowścią oraz tworzeniem korzystnych warunków dla swoich inwestorów przez najwyższy poziom wsparcia.

otwórz darmowe konto
Notowania rynkowe od TradingView